2013 YILI VE AŞIKLAR KARTI

Biraz zorlayıcı etkilerin ışığında adım atacağımız 2013 yılının 6 sayısı ile ve Tarot kartlarından VI. sır olan Aşıklar kartı ile ilişkilendirildiğinden bahsetmek istiyorum. Aşıklar anlam olarak hem büyük bir aşkı hem de önemli bir karar aşamasına gelindiğini gösterir. Yaşam tarzını değiştirmek ve tek bir seçim yapma olarak ta açıklanabilir. Kayıtsız şartsız söylenecek Evet’i de simgeler.
Bugüne kadar farkında olmadığınız yada kaçındığınız davranışlarınızın sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz. Yolculuklar ve sosyal ortamlarda yeni çevrelere dahil olabilirsiniz. İnancınızı sorgulayabilir inançlarınız doğrultusunda yeni cevaplar arayabilirsiniz.
Bakış açınızın sınırları kalkarak aklınızda var olanlar büyük bir dönüşüm geçirebilir.
Önemli bir yol ayrımında karar vermek zorunda kalacağınız olaylar yaşamınızı, çevrenizi ve sosyal statünüzü değiştirebilir.
Verilecek kararlar illa ki yeni birisine işaret etmeyebilir.
Yeni olan değil de, zorlayıcı olan ve direndiğiniz, işiniz de, evliliğiniz de ve ilişkileriniz de yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Olan ’la yeniden var olabilirsiniz.
Başarı için bilinç ve bilinçaltının arasındaki perdenin kalması gerekir. Bunun için belki korktuklarımızla yüzleşmemiz gerekecek.
Önemli olan yaptığımız seçimlerde, üstlendiğimiz sorumluluklarımızda dürüst olmak ve aldatıcı ruh halinden arınmak. Acele kararlar alarak hata yapmak ise sanırım büyük hüsranlara neden olacaktır.
2013 yılında özellikle planlarınıza, çevrenizdekilere mutlaka sevgiyle yaklaşın. Ötelediğiniz gizlediğiniz ve belki utandığınız duygularınızı açıklamaktan kaçınmayın.
Yüreğinizden geçen tüm güzellikler sizlerin olsun…
Arzu Cengiz…

Be Sociable, Share!

the attachments to this post:

Aşıklar
Aşıklar