TERAZİ BURCUNDA YENİAY

 

27 Eylülde 14.08’de 4 derce Terazi Burcunda Yeni Ay doğdu… … Bu yeniay’ın parolası ise dürüstlük …

Her Yeniay, yeni dileklere yeni başlangıçlara kapılarını açan evrensel güçleri harekete geçirir ve bu Yeniay’ın göze çarpan en önemli göksel enerjisi Terazi burcundaki planetsel dizilim ve Yeniay’ ın Oğlak burcundaki Pluto ile karesi.Ay ve Pluto sert enerjilerle bağlandığında ,yeryüzünde özellikle Ay’sal döngülerde büyük felaketler gözlemlenmistir. Ay Pluton karesi demişken,kare açılar zorlayıcıdır demek isterim.Karşıt açıların tersine birbirine muhalif ve uyumsuz elementlerin enerjisiyle gerilimlere sebep olur. Sinirsel ve duygusal gerilimler, bastırılmış heyecanlar ,öfke patlamasına ve şiddetli eylemlere dönüşürken gökyüzündeki bu gerilim yerin altında da ,üstünde de hissedilir.

Eski bir Mason özdeyişine göre insanoğlu kare üzerinde yükselmektedir.

Dikkat edilirse Masonlar “Kişi üçgen üzerinde yükselir ”demiyorlar. Elverişsiz durumlarla yüzleşmek ve kimlik pekiştirmek için insan kare açılara ihtiyaç duyar. Yaşam boyu sınanmak ve zor kararlarla yüzleşmek için gerilimli açılar gerekiyor ilerlemenin tek yolu budur. Ruh ise ancak sabırla güçlenir.

Önümüzdeki hafta ve bugünlerde bir dolu süprizlere hazırlıklı olun ve unutmayın,bu Yeniayda doğum haritanızda Ay nereye düşüyorsa yeni umutların yeşerecek yeri orasıdır ama o umutlarınızda açık yürekli ve dürüst olmalısınız gizlilik ve ikiyüzlülük ilerde size tüm olumsuzluğuyla geri dönecektir.

Sevgili dostlarım bu Yeniay tüm umutlarınıza umut ,sevgilerinize ışık olsun.. Datça’dan kocaman sevgilerimle hepinize….

Arzu Cengiz AstroBenefik

Be Sociable, Share!